0

HABER LİSTESİ

Haber listemize üye olarak yeni ürün ve fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

MARKALAR

HP DreamColor Z24x Profesyonel Ekran
Şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı HP DreamColorZ24x Profesyonel Ekran üzerinde düğmeli renk alanı seçimi ve kolay renk kalibrasyonu sayesinde tasarımdan üretime kadar doğal,tutarlı 10 bit renk doğruluğu elde edin.

Mükemmel bir ekran ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın Adobe RGB'yi %99 oranında kapsayan geniş bir renk gamından 1,07 milyara kadar renk üreten 61 cm (24 inç) diyagonal DreamColor paneli ile hayallerinizi hayata geçirin.

Renkli iş akışınıza yönelik güçlü araç İçeriklerinizle 10 bit renk doğruluğunda çalışmanızı sağlayan HP DreamColor Engine 2 sayesinde düğmeyle renk alanı seçme deneyimi yaşayın.

Kolay renk özelleştirme özelliği parmaklarınızın ucunda İsteğe bağlı HP DreamColor Kalibrasyon Çözümünü1 kullanarak ön ayarları yeniden kalibre edin veya kendi renk alanınızı oluşturun.

HP DreamColor Z27x Profesyonel Ekran HP'nin eşsiz tümleşik kalibrasyon motorunu, 4K1 giriş desteği, ekran üzerinde 1,07 milyara kadar renk sağlayan 10 bit renk özelliğine sahip HP DreamColor Z27x Profesyonel Ekran sayesinde canlı, güvenilir renklerle çalışarak fikirlerinize hayat verin.

 

Renk profesyonelleri için üstün performans HP'nin özel tasarımlı 68,6 cm (27") diyagonal DreamColor paneli ile her zaman zengin, doğru renkler ve son derece derin siyah içeren belgeler oluşturun. 1000: 1 kontrast oranı ve yüksek parlaklık özellikleri sayesinde 2560 x 1440 yüksek çözünürlük ile keskin ve net görüntüler elde edin.

Renkli iş akışınıza yönelik güçlü araç 10 bit renk doğruluğuna sahip HP DreamColor Engine 2 gücü ile 4K içeriklerinizde1 kanal başına 1.024 ton içeren 1,07 milyar renk kullanın ve günümüzdeki en zorlu profesyonel iş akışlarının kolayca üstesinden gelin.

Renk özelleştirme özelliği parmaklarınızın ucunda Tümleşik kalibrasyon motoru ile kendi renk alanınızı oluşturun. İsteğe bağlı HP DreamColor Kalibrasyon Çözümü gibi bir dizi profesyonel renk ölçüm aygıtı ile sorunsuz uyumluluk elde edin.